Rate this post

امشب برای اولین بار می خواهیم یک سیگنال خرید ارائه کنیم. از این پس نیز ان شاء الله در زمان های مناسب سیگنال های خرید مناسب را برای مخاطبین عزیز اینوستینا معرفی خواهیم کرد.

مشخصات سیگنال خرید

شرح سیگنال

بازه مناسب خرید این سهم ۱۱۴۰۰ تا ۱۱۸۰۰ ریال با حفظ حد توقف ضرر در سطح ۱۱۱۱۱ ریال و انتظار می رود در یک بازه یک ماه بتوان از این سهم بیش از ۱۵ درصد سود کسب کرد.

شرکت پتروشیمی جم (سهامی‌خاص) به منظور بهره برداری از میدانگازی پـارس جنـوبـی، در سال 1379 تحت شماره 32285 ثبت شده است. این مجتمع عظیم صنعتی در زمینی به وسعت 77 هکتار در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی در عسلویه واقع در استان بوشهر احداث شد.مجتمع پتروشیمی جم پس از گذشت حدود یک دهه از راه اندازی و با داشتن واحدهای تولیدی الفین، پلی اتیلن سنگین و سبک خطی، بوتادین و بوتن1، همچنان یــکی از بــزرگتــریــن تولیدکنندگان الفین در جهان و محصولات پلیمری در ایران به شمار میرود. جـم شاخص ترین مجتمع تـولیدی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با تولید و عرضه گریدهای متنوع محصولات پتروشیمی در بازارهای داخلی و خارجی و حرکت به سمت توسعه و پیشرفت، یکی از مهمترین مجتمع های صنعتی پتروشیمی در عرصه اقتصاد به شمار میرود. 

جم یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولات پتروشیمی ایران محسوب می شود که محصولات خود را به بیش از ۴۰ کشور جهان صادر می کند.

سلب مسئولیت

این سیگنال ها صرفا بر اساس تحلیل اینوستینا می باشد و تصمیم و سود و زیان ناشی از آن به عهده سرمایه گذاران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.